skip to search skip to navigation skip to main content

EMEA

Astellas İlaç EMEA; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da toplam 40 ülkede faaliyet gösteren ve Tokyo merkezli Astellas Pharma Inc'ye bağlı bölgedir.

Sağlıkta mükemmelliyetin global merkezi Avrupa’dır. Astellas; yerel hükümetlerle yürüttüğü ortak çalışmalar aracılığıyla hastaların ilaçlardan fayda sağlamasına imkan tanıyacak şekilde Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı (EMEA’yı) desteklemeyi taahhüt eder.

Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre, dünyadaki en iyi sağlık sistemleri Avrupa’da bulunmaktadır1. Ancak EMEA bölgesinde yer alan pazarların yerel ihtiyaçları da birbirinden oldukça farklıdır. Astellas’ın EMEA Merkezi, farklı ülkelerde yaşayan hastalar ve doktorların gereksinimlerini karşılayacak ilaçlara ve araştırma programlarına  gerekli uzmanlık bilgisini sağlamak üzere çalışır, aynı zamanda medikal ve ruhsat organizasyonlarını destekler.

1 World Health Organization. The World Health Report 2000. Health Systems: Improving Performance. Available at www.who.int/whr/2000/en/whr00_en.pdf.  Last accessed 25 February 2013.

 

Privacy Policy  |  Terms of Use Copyright © 2019 Astellas Pharma