skip to search skip to navigation skip to main content

Bilimsel Toplantı Katılımı için Destek Talebi

Sayın Sağlık Meslek Mensubu

 

Astellas Pharma İlaç Ticaret ve Sanayi A.Ş. olarak tanıtım alanında Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumunun Beşeri Tıbbi Ürünlerin Tanıtım Faaliyetleri Hakkında Yönetmelik, AIFD İyi Tanıtım ve İyi İletişim İlkeleri ve Astellas Etik & Uyum kurallarını takip ediyoruz.

Bu kapsamda Üroloji (Fonksiyonel Üroloji), Anti-infektif, Transplantasyon ve Onkoloji (Üro-Onkoloji) alanlarında ilgili hukuki ve finansal limitler kapsamında, bazı ulusal ve uluslararası bilimsel toplantılara katılımcı ve konuşmacı desteği vererek siz değerli sağlık meslek mensuplarının bilimsel gelişimine ve hasta sağlığına katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yukarıda belirtilen terapötik alanlarda bilimsel toplantı katılımı için destek talebiniz olması durumunda [email protected] adresine e-mail yoluyla bize ulaşmanızı ve sizden istenecek bilgi ve belgeleri temin etmenizi rica ederiz.

Başvuruda bulunmuş olmanız kesin destek sağlayacağımız anlamına gelmemekte olup talebiniz tarafımızdan değerlendirildikten sonra menfi veya müspet size cevap verilecektir.

 

Saygılarımızla

Astellas Pharma İlaç Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Privacy Policy  |  Terms of Use Copyright © 2019 Astellas Pharma