skip to search skip to navigation skip to main content

Şeffaflık

Astellas İlaç Avrupa (Astellas Pharma Europe Ltd), Avrupa İlaç Endüstrileri ve Dernekleri’ne (“EFPIA”) üye bir şirkettir. EFPIA tarafından açıklanan 2014 Kod’una göre tüm üye şirketler direkt ya da indirekt olarak, Sağlık Mesleği Mensuplarına veya Sağlık Kurumları’na ya da onların yararına yaptığı her türlü Değer Aktarımını dosyalamak ve açıkça beyan etmek durumundadır.

Astellas EFPIA’nın söz konusu Kod’una olan taahhüdü ve lokalde uygulanan gerekli diğer kodlar ve/veya yasal gereklilikler ile tüm veri koruma kanun ve regülasyonlarına olan uyumu doğrultusunda Sağlık Mesleği Mensupları ve Sağlık Kurumlarına yapılan her türlü Değer Aktarımı’nı beyan eder.

Taahhüdümüz: Astellas İlaç Avrupa Sağlık Mesleği Mensupları, Sağlık Kurumları ve ilaç şirketleri arasındaki güven ilişkisini güçlendirmeye ve ilaç endüstrisinde şeffaflığı artırmaya tamamen adanmıştır.

Astellas aşağıdaki tabloda yer alan ülkeler için söz konusu Açıklık Raporlarını yayınlamaktan sorumludur; ülke bazındaki raporlara ulaşmak için lütfen burayı tıklayınız:

Listede yer almayan ülkeler için, Astellas bu raporları web sitesi üzerinden yayınlamaktan sorumlu değildir. Burada yer almayan ülkelerle ilgili daha fazla bilgi için ilgili yerel derneklerin web sitelerini ziyaret ediniz.

Daha fazlası için tıklayınız: http://www.astellas.eu/responsibility/transparency/#sthash.PEcosDpA.dpuf

Privacy Policy  |  Terms of Use Copyright © 2019 Astellas Pharma